INWENTARYZACJA INDYWIDUALNYCH ŹRÓDEŁ CIEPŁA NA TERENIE GMINY ZABRODZIE

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
9 października 2020

 Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że Urząd Gminy w Zabrodziu realizuje projekt pn. „Inwentaryzacja indywidualnych źródeł ciepła w Gminie Zabrodzie”, finansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w ramach programu Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza.

W związku z tym od dnia 12 października do 30 listopada 2020 r. na terenie Gminy Zabrodzie przeprowadzana będzie inwentaryzacja indywidualnych źródeł ciepła, czyli m. in. pieców, kotłów i pomp ciepła.

Inwentaryzację przeprowadzi Spółdzielnia Socjalna Integracja przy współpracy z Krajowym Stowarzyszeniem Inicjatyw. Ankieterzy wykonujący pracę w terenie posiadać będą upoważnienia podpisane przez Wójta Gminy Zabrodzie.

Wiarygodność ankieterów będzie można potwierdzić również dzwoniąc pod numer telefonu
501-488-742.

Zwracamy się z prośbą do Mieszkańców Gminy Zabrodzie o udzielenie pomocy i udostępnienie ankieterom niezbędnych informacji.

Podczas inwentaryzacji NIE BĘDĄ spisywane dane osobowe mieszkańców.

WYPEŁNIJ  ANKIETĘ  SAMODZIELNIE

Ankietę mieszkańcy mogą również wypełnić samodzielnie pobierając druk ze strony internetowej Urzędu Gminy w Zabrodziu lub Spółdzielni Socjalne Integracja. Wypełnione ankiety należy dostarczyć do kancelarii Urzędu Gminy w Zabrodziu (ul. Wł. Reymonta 51, 07-230 Zabrodzie) lub Spółdzielni Socjalnej Integracja ( Adelin 46, budynek Przedszkola w Adelinie, wejście A), albo wysłać e-mailem (inwentaryzacja@zabrodzie.pl).

Dla osób, które samodzielnie wypełnią ankietę przewidziane są drobne upominki (do wyczerpania zapasów).

Dzięki dokładnemu spisowi, Gmina Zabrodzie będzie mogła ubiegać się o dofinansowania do wymiany pozaklasowych źródeł ciepła dla mieszkańców oraz do innych zadań z zakresu ochrony powietrza.

Uwaga! Dla lokali lub budynków, których użytkownicy uniemożliwili przeprowadzenie inwentaryzacji, za sposób ogrzewania uznaje się wykorzystanie najbardziej emisyjnego źródła bezklasowego (nieekologicznego), tzw. „kopciuchy”.

Pliki do pobrania